Toodete kvaliteet.

Miks on meie kastikatted paremad?

Ainult ALPHA INNOVATION CO., LTD kasutab väga vastupidavaid materjale meie läbipaistvast klaasplastist kastikatete valmistamiseks (suur osa turul leiduvatest analoogsetest toodetest on valget värvi plastist). Läbipaistev plast on esiteks tugevam ning teiseks aitab tootmise käigus välja selgitada ja kõrvaldada kõik puudused, mis võivad valmistamisel esineda. Just nimelt see fakt ja muude uusimate tehnoloogiate kasutamine tootmises garanteerivad valmistoodete kestvuse ebaharilike ülekoormuste puhul ning keerulistes ilmastikutingimustes.

Mitmekordne tootmiskvaliteedi kontrollimine tagab selle, et ostjani jõuavad üksnes väga kvaliteetsed tooted. Enne toote tsehhist väljalaskmist, katsetatakse igat kastikatet spetsiaalsel stendil rohkete veevoogudega, mille jugadel on 6-atmosfäärine jõud ja nad on suunatud eri nurkade alt. Katse läbimine kindlustab selle, et toode püsib hermeetilisena.

ALPHA INNOVATION CO., LTD valmistab eranditult kõik toote koostisosad (klaasid, manused, metallelemendid, jne) ise, mis tagab toote kokkupanemisel ideaalse detailide sobivuse. Kõik detailid valmistatakse seadmetega, mille vanus ei ületa 5 aastat. Tänu sellele säilib tootmistäpsus.

Erilist tähelepanu pööratakse toodete projekteerimisel disainile ja kestvusele. Tööstusesse on värvatud konstrueerijad Taist ja teistest riikidest, nende hulgas ka ELst.

Kõik tootmises kasutusel olevad materjalid vastavad ELs kehtestatud ökoloogilistele normidele, mida kinnitavad ettevõttele ALPHA INNOVATION CO., LTD väljastatud toodete kvaliteedisertifikaadid.

Kõigil firma ALPHA INNOVATION CO., LTD valmistanud kastikatetel on korpuse vasakpoolsesse tagatoele valatud oma number, mis annab igale ostjale õiguse garantiile.

Meie kastikatete konstruktsioonilised iseärasused:
  • Meie kastikatetel ei puudu miski, mis on teistel
  • Meie kastikatetel on tagaklaasi soojendus
  • Meie kastikatted on varustatud salalülitiga, mis on vajalik alarmi aktiveerimiseks ja paigaldamise lihtsustamiseks.
  • Meie kastikatetel on klaasplastist kandva konstruktsiooniga tagaluuk, mille sisse on liimitud tripleks-tüüpi klaas samal ajal, kui meie paljudel konkurentidel on kandev osa klaas (karastatud) ise, mis võib löögi korral puruneda. Meie klaasi aga, mis on raami sees, on väga raske puruks lüüa. Hoolimata sellest hoiame tagavara laos. Meie kastikatete tagaluuk on suurepärase vastupidavuse ja jäikusega. Kinnine luuk sulgub jäigalt vastu küljetugesid ja moodustab geomeetriliselt stabiilse konstruktsiooni erinevalt klaasluugist, mis sõidu ajal õõtsub ühes küljetugedega ja hõõrub auto tagakülge
  • Meie kastikatted on varustatud katuseraamidega, mis kannatavad kuni 100-kilogrammist raskust
  • Vee äravool toimub kastikatete pealt, luugiraamilt ja klaasiraamilt mööda spetsiaalseid äravoolu kanaleid, mis on valmistatud tsingitud terasest ja paigaldatud voodri alla ümbritsetud plastikuga. See suurendab kastikatete kandevõimet. Äravoolu puudumisel rikub külmunud vesi raami, kummi või ühenduskohti.
  • Kõik eelpool nimetatu annab meile kindlust, et meie kastikatted teenivad meid tõrgeteta pika aja jooksul, mis ei piirdu ainult seadusega ettenähtud ühe garantiiaastaga.